Onze medewerkers

Onze medewerkers

Bij Ampco Flashlight Sales werkt een hechte groep vaste medewerkers. Iedereen blijft op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen en worden regelmatig up-to-date gehouden door trainingen, seminars en workshops. Een mix van produktspecialisten, projectmanagers, logistiek en back office maakt Ampco Flashlight Sales een complete full-service organisatie. 

N.B. Verwijder de anti-spam spatie achter het @ teken wanneer u het mailadres gebruikt !

Management  :

Peter de Fouw peter.defouw@ ampco-flashlight.nl

De audioexperts :

Bart van der Smissen bart.vandersmissen@ ampco-flashlight.nl

Hylke Woudt hylke.woudt@ ampco-flashlight.nl

Fred Thomas fred.thomas@ ampco-flashlight.nl

Frans van Houten frans.vanhouten@ ampco-flashlight.nl

Ramon van der Zalm ramon.vanderzalm@ ampco-flashlight.nl

Jos Boerma jos.boerma@ ampco-flashlight.nl

De lichtexperts :

Bas van Schelven bas.vanschelven@ ampco-flashlight.nl

Hans Graafmans hans.graafmans@ ampco-flashlight.nl

Bas van Schelven bas.vanderheiden@ ampco-flashlight.nl

De back - office steunpilaren :

Anneke Brandenburg anneke.brandenburg@ ampco-flashlight.nl

Martijn Levering martijn.levering@ ampco-flashlight.nl

Audio Projecten :

Ivo Crandel ivo.crandel@ ampco-flashlight.nl

Frans van Houten frans.vanhouten@ ampco-flashlight.nl

Ramon van der Zalm ramon.vanderzalm@ ampco-flashlight.nl

Licht Projecten :

Bas van Schelven bas.vanschelven@ ampco-flashlight.nl

Hans Graafmans hans.graafmans@ ampco-flashlight.nl

Bas van der Heiden bas.vanderheiden@ ampco-flashlight.nl

Warehouse :

Patrick van Dalen salesmagazijn@ ampco-flashlight.nl

Edwin Witte salesmagazijn@ ampco-flashlight.nl

Inkoop, logistiek & financien :

Dave Degenkamp dave.degenkamp@ ampco-flashlight.nl

Patrick Velis patrick.velis@ ampco-flashlight.nl

Roland Koerts

Frank Stuijt

Marketing & communicatie :

Inez Ruting inez.ruting@ ampco-flashlight.nl